NOVINY plus

na systému NOVINY plus spolupracujeme s firmou BUSINESS SERVICE 2000, která je autorem tohoto produktu

Co všechno dnes můžeme nabídnout?

Co budete muset zaplatit?

  1. Připojovací jednorázový poplatek za zapojení služby ve výši 1.990,- Kč. Tento poplatek zahrnuje pronájem modemu pro běžnou telefonní linku, konfiguraci služby a konfigurace a připojení pokladny na prodejním místě.
  2. Měsíčně 500,- Kč za používání služby. Hradí se vždy tři měsíční splátky dopředu.
  3. Telefonní poplatky za hovory uskutečněné mezi systémem NOVINY plus a prodejním místem. Přenosy probíhají výhradně v nočních hodinách a přenos všech informací by neměl přesáhnout denně částku 5,- Kč. Měsíčně vychází tato částka na cca 150,- Kč.
  4. Pořízení pokladny Euro-2000 TE Alpha. Běžná cena této pokladny v obchodě činí 12.400,- Kč. Pokud si pokladnu zakoupíte v rámci služby, zaplatíte za ni o cca 15% méně.
  5. Pořízení skeneru čárového (EAN) kódu. Nejlevnější skener vychází na 2.950,- Kč, v rámci služby opět mínus cca 15%.
POZOR, DŮLEŽITÉ !!!

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Daň z přidané hodnoty činí u těchto výrobků standardně 22%. Pokud si vybavení zakoupíte v rámci systému NOVINY plus, DPH můžeme zčásti účtovat ve výši 5% !!! Nákupem pokladny v rámci služby ušetříte nejen na tom, že Vám zařízení prodáme za zvýhodněné ceny (cca -15%), ale ušetříte i na DPH a to celých 17%! Celková sleva je tudíž až 32%.

Kompletní a aktuální ceny jsou uvedeny v platném ceníku.