logo MoneyS3

Nejrozšířenější ekonomický software v České i Slovenské republice, pro vedení podvojného i jednoduchého účetnictví, určený pro Windows 95/98/NT/2000. Standardně je dodáván ve formě kompletů na CD, pokud potřebujete diskety je nutné je doobjednat.

Money s novou tváří

Money S3 je přímý následovník úspěšného Money 2000 SE i když tak na první pohled možná nevypadá. Jeho uživatelské rozhraní se totiž dočkalo mnoha příjemných změn v podobě nových vylepšených ovládacích prvků, přehlednějších seznamů, přímé integrace MoneyDnes a internetového prohlížeče a také podpory tzv. "skinů" - v poslední době tolik populární možnosti uzpůsobení pracovní plochy aplikace náladám a potřebám uživatelů.

obrazek Money S3 obrazek Money S3

Síla je v SQL a XML

Money S3 podporuje ukládání dat na Microsoft SQL 2000 serverech a v každé krabici s tímto ekonomickým systémem je přibalen zdarma MSDE 2000 server, který funguje až do pěti uživatelů. Možnost užití SQL serveru ocení všichni zákazníci s většími objemy dat podobně nebo žádají snadný přístup k databázím; na druhé straně uživatelé, kterým dostačoval původní systém ukládání dat, nové SQL využít nemusí. Dále je připravena zásadní novinka: možnost přistupovat k datům Money S3 zvenčí v podobě importu či exportu díky XML výměně dat, včetně vlastního datově manipulačního jazyka. Money S3 se tak ještě více otevřelo okolnímu světu a možnostem komunikace například i s vašimi aplikacemi.

Nové funkce a moduly

Money S3 se rozrostlo nejenom o užití nových technologií, ale byly dále zlepšovány a prohlubovány i jeho dosavadní vlastnosti:

Verze pro účetní společnosti

Zásadní novinka se objevuje také v podpoře účetních společností v podobě varianty "Money S3 Klient". Účetní společnosti totiž budou moci pronajímat pro své zákazníky licence Money S3 za měsíční poplatek (řádově ve stovkách korun) a to v rozsahu právě takové licence jakou sami vlastní, popř. i doplněnou o přenosy dat. Klienti tak budou moci fakturovat v Money S3 a data předávat svým účetním k finálnímu zpracování.

Podpora neziskových organizací

Money S3 umožňuje plně vést účetnictví neziskových organizací dle jejich účtové osnovy či předkontací, včetně tiskových sestav výsledovky a rozvahy potřebných pro pravidelná vykazování stavu hospodaření dané účetní jednotky. Příspěvkovým a rozpočtovým navíc nabízí sledování veškerých účetních operací dle druhu činnosti (hlavní, hospodářská...) jak pro výsledovkové tak pro rozvahové účty.

Zahájení prodeje a upgrade

Oficiálně byl prodej Money S3 zahájen na veletrhu Invex 2001, 15. října. K tomuto datu byla rovněž ukončena distribuce dosavadní verze Money 2000 SE. Stávajícím uživatelům této verze pak bude přechod automaticky nabídnut na přelomu října a listopadu. Opět upozorňujeme všechny zákazníky, kteří si zakoupili nový komplet Money 2000 SE v období mezi datem 1. 7. 2001 a zahájením prodeje Money S3, že námi nabízená technologická záruka v tomto případě umožňuje žádat do konce roku 2001 o bezplatnou výměnu Money 2000 SE za Money S3.